ΧΟΡΗΓΟΙ

 

 

 

 

  

 

                                                                                                                                                                                                           

 

 

 

ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΑΓΩΝΑΣ

Σάββατο 22/12/2018
Ηρακλής Κ- ΑΕ Διόσκουροι Κ
 

πρόγραμμα

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ

image

σας ανακοινώνουμε το πρόγραμμα προπονήσεων όλων των τμημάτων των Διόσκουρων.

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ:
- Α΄ Τμήμα Σάββατο και Κυριακή ΚΓ Αγ. Γεωργίου 10:00 - 11:00 (γεν. 2011 και μικρότεροι)
- Β΄ Τμήμα Σάββατο και Κυριακή ΚΓ Βαλταδωρείου 17:00 - 18:00 ( γεν. 2010)
- Γ΄ Τμήμα Σάββατο και Κυριακή ΚΓ Βαλταδωρείου 18:00 - 19:00 (γεν. 2009)
- Δ΄ Τμήμα Σάββατο και Κυριακή ΚΓ Σκ΄ρκας 16:00 - 17:00 (γεν. 2008)
- Ε΄ Τμήμα Σάββατο και Κυριακή ΚΓ Σκ΄ρκας 17:00 - 18:00 (γεν. 2007)

ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ:
Δευτέρα 20:00-21:00 Λιάπειο Κοίλα

πρόγραμμα αγώνων

Αγώνας

ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ
Α.Σ. ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. - Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ.
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ
Α.Σ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΤΟΛ - ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ

2η Αγωνιστική
Αγώνας
ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. - ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ - Α.Σ. ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ.
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ - ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ

3η Αγωνιστική
Αγώνας
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ - Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ.
ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ
Α.Σ. ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. - ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - Α.Σ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΤΟΛ

4η Αγωνιστική
Αγώνας
ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ - ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

Τελευταία Νέα


Created with Admarket's flickrSLiDR.

Video

facebook

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1 ΑΕ Διόσκουροι 13 521- 487
2 Άργος Ορεστικό 13 477- 413
3 Βελβεντό 12 465- 418
4 Λασσάνης 12 492- 526
5 Αριστοτέλης Φλώρινας 11 507- 445
6 Κοζάνη 2006 10 511- 400
7 Α.Π.Σ. Αρίων Πτολεμαΐδας 10 517- 476
8 Ηρακλής Κοζάνης 10 509- 542
9 Μέγας Αλέξανδρος Κοζάνης 9 423- 455
10 Γ.Σ. Σιάτιστας 8 360- 403
11 Ελίμεια 6 287- 504
Έχουν κάνει το ρεπό τους Ελίμεια, Σιάτιστα, Μέγας, Κοζάνη 2006, Άργος Ορεστικό, Αρίων, Αριστοτέλης και Βελβεντό Ο Αρίων ξεκίνησε με -1 και η Κοζάνη 2006 έχει τιμωρηθεί με -2 λόγω μη συμμετοχής της στα ηλικιακά πρωταθλήματα.

ΕΓΓΡΑΦΕΣ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ

Πληροφορίες για εγγραφές στο τηλ. 6972324327. Γιάννης Γκοβεδάρος, Γκούντας Γιάννης 6973205027  Υπεύθυνος Τμημάτων Υποδομής και Αναπτυξιακού.
Με κάθε εγγραφή, δώρο σετ προπόνησης και αθλητική φόρμα της ομάδος.