Πρόγραμμα αγώνων Παίδων ΕΚΑΣΔΥΜ 2020-21

image

Το πρωτάθλημα Παίδων της ΕΚΑΣΔΥΜ μονοπώλησε πέρυσι το ενδιαφέρον λόγω του μεγάλου ανταγωνισμού που υπήρχε μεταξύ ισάξιων ομάδων. Φέτος θα διεξαχθεί σε 3 ομίλους όπου προκρίνονται οι 2 πρώτοι και μεταφέρουν αποτελέσματα στο 2ο γύρο.

Οι Διόσκουροι θέλουν να υπερασπιστούν τον τίτλο και ξεκινάνε από τον Β όμιλο όπου θα αντιμετωπίσουν τον Αίαντα Αμυνταίου, τον Α.Π.Σ Πτολεμαίδας, τον Αριστοτέλη Φλώρινας και τους Νεοσύλλεκτους Καστοριάς.

Το πρόγραμμα:

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ
Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ - ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΑΣ.ΔΥΝΑΜΙΣ

2η Αγωνιστική
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. ΑΣ.ΔΥΝΑΜΙΣ - ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ

3η Αγωνιστική
Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. - ΑΣ.ΔΥΝΑΜΙΣ
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ - ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

4η Αγωνιστική
ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ.
ΑΣ.ΔΥΝΑΜΙΣ - ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

5η Αγωνιστική
Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. - ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β΄ΟΜΙΛΟΣ

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Α.Π.Σ. ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - Α.Σ. ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ.
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ Α

2η Αγωνιστική
Α.Σ. ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. - ΝΕΟΣΥΛΛΕΚΤΟΙ ΚΑΣΤΟΡ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ - Α.Π.Σ. ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ

3η Αγωνιστική
ΝΕΟΣΥΛΛΕΚΤΟΙ ΚΑΣΤΟΡΙ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Α.Π.Σ. ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

4η Αγωνιστική
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ - ΝΕΟΣΥΛΛΕΚΤΟΙ ΚΑΣΤΟΡΙ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ - Α.Σ. ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ.

5η Αγωνιστική
ΝΕΟΣΥΛΛΕΚΤΟΙ ΚΑΣΤΟΡΙ - Α.Π.Σ. ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ
Α.Σ. ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Γ΄ΟΜΙΛΟΣ

Α! ΓΥΡΟΣ
ΔΕ ΣΟΥΤΕΡΣ ΑΣ - ΟΦ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ
ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - Φ.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒ. ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ - ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ

2η Αγωνιστική
Φ.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒ. - ΔΕ ΣΟΥΤΕΡΣ ΑΣ
ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ - ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΟΦ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ - ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ

3η Αγωνιστική

ΔΕ ΣΟΥΤΕΡΣ ΑΣ - ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ
ΟΦ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ - Φ.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒ.

4η Αγωνιστική
ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ - ΔΕ ΣΟΥΤΕΡΣ ΑΣ
ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΟΦ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ
ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ - Φ.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒ.

5η Αγωνιστική
ΔΕ ΣΟΥΤΕΡΣ ΑΣ - ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΟΦ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ - ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ
Φ.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒ. - ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ

Τελευταία Νέα


Created with Admarket's flickrSLiDR.

Video

facebook

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 

    Βαθμοί Α Επίθ Άμυν +/- Θέση
1 ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ 31 16 1208 967 241 -
2 ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 29 16 1134 984 150 + 1
3 ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ 28 16 1160 1055 105 - 1
4 ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗΣ 27 16 1144 1051 93 -
5 ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ 26 16 1169 1149 20 -
6 Α.Σ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 22 16 1145 1176 -31 + 1
7 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 22 16 1034 1137 -103 - 1
8 ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 22 16 1169 1174 -5 -
9 ΑΣ ΦΟΙΝΙΞ ΚΟΖΑΝΗΣ 22 16 1092 1077 15 -
10 ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ 21 16 970 1134 -164 -
11 ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 19 16 941 1066 -125 -
12 Α.Π.Σ. Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 17 16 957 1153 -196 -
2019-2020 Season Standings
ΕΚΑΣΔΥΜ - Α ΕΚΑΣΔΥΜ

ΕΓΓΡΑΦΕΣ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ

Πληροφορίες για εγγραφές στο τηλ. 6936534778. Γιάννης Γκοβεδάρος Υπεύθυνος Τμημάτων Υποδομής και Αναπτυξιακού, Σιακαβάρας Δημήτρης 6936102617 .
Με κάθε εγγραφή, δώρο σετ προπόνησης, σάκο και αθλητική φόρμα με κουκούλα της ομάδος.