Το πρόγραμμα των αγώνων της Β΄ φάσης των πανελληνίων πρωταθλημάτων

image

Μετά τη σημερινή κλήρωση ανακοινώθηκε από την ΕΟΚ το πρόγραμμα των αγώνων της Β΄ φάσης των πανελληνίων πρωταθλημάτων παίδων, εφήβων, νεανίδων και κορασίδων.

Από την ΕΟΚ ανακοινώθηκε ότι σύμφωνα με το Υγειονομικό Πρωτόκολλο διεξαγωγής αγώνων, η Β’ Φάση του Πανελληνίου Πρωταθλήματος παίδων και κορασίδων θα διεξαχθεί χωρίς θεατές, η αποστολή της κάθε ομάδας θα αποτελείται από 18 άτομα και οι παρευρισκόμενοι στον αγωνιστικό χώρο, εκτός των αθλητών-αθλητριών, προπονητών και διαιτητών, θα πρέπει να φορούν προστατευτικές μάσκες.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ B’ ΦΑΣΗΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ 2020-2021

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

13/07/20

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

16.30 ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ ΜΓΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡ.
18:30 ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
20:30 ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ Λ. – ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ.

14/07/20

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

16.30 ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ.– ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
18:30 ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ ΜΓΣ
20:30 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡ.– ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ Λ.

15/07/20

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

16.30 ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ ΜΓΣ – ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ Κ.
18:30 ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ Λ.
20:30 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡ.– ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

16/07/20

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

16.30 ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡ.
18:30 ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ Λ. – ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ ΜΓΣ
20:30 ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ.– ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

17/07/20

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

12:30 ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ ΜΓΣ – ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
14:30 ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ Λ.
16:30 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡ.– ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ.

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΣ

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

1. ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑΗ
2. ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
3. ΚΑΟΚ ΠΑΛΑΙΜΩΝ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
4. ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑΣΕ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

15/07/20

17.00 ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΗ – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΣΕ
20:00 ΚΑΟΚ ΠΑΛ. ΚΟΡ. – ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΚΑΛ.

16/07/20

16.00 ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΚΑΛ.- ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΗ
19:00 ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΣΕ - ΚΑΟΚ ΠΑΛ. ΚΟΡ.

17/07/20

12.00 ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΗ – ΚΑΟΚ ΠΑΛ. ΚΟΡ.
15:00 ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΚΑΛ. – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΣΕ

Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΘΗΝΑ

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

1. ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
2. ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ
3. ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΚ
4. ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ
5. ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΤΕ ΣΑΜΟΥ

15/07/20

16.30 ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ – ΠΡΩΤ. ΤΕ ΣΑΜΟΥ
19:30 ΠΡΩΤ. ΕΣΚΚ – ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ

16/07/20

16.30 ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
19:30 ΠΡΩΤ. ΤΕ ΣΑΜΟΥ – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΚ

17/07/20

15.00 ΠΡΩΤ. ΕΣΚΚ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ
18:00 ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΡΩΤ. ΤΕ ΣΑΜΟΥ

18/07/20

12.00 ΠΡΩΤ. ΤΕ ΣΑΜΟΥ – ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ Ρ.
15:00 ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

19/07/20

10.00 ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΚ
13:00 ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ Ρ. – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Β’ ΦΑΣΗΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΕΦΗΒΩΝ 2019-2020

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

1. ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
2. ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗΣ
3. ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
4. ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑΘ
5. ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
6. ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

20/07/2020

16.30 ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝ. – ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ.
18:30 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ.
20:30 ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΘ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

21/07/2020

16.30 ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
18:30 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ. – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝ.
20:30 ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΘ

22/07/2020

16.30 ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝ. – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
18:30 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΘ
20:30 ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡ.

23/07/2020

16.30 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ.
18:30 ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΘ – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝ.
20:30 ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ.

24/07/2020

12.30 ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝ. – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
14:30 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ. – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΘ
16:30 ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΣ

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

1. ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑΗ
2. ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
3. ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
4. ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑΣΕ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

24/07/2020

17.00 ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΚΑΛ. – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΣΕ
20:00 ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΗ

25/07/2020

16.00 ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΗ – ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΚΑΛ.
19:00 ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΣΕ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ

26/07/2020

12.00 ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΚΑΛ. – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
15:00 ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΗ – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΣΕ

Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΘΗΝΑ

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

1. ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
2. ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΚ
3. ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
4. ΕΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
5. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ

22/07/20

17.00 ΠΡΩΤ. ΕΣΚΚ – ΕΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΜΥΤ.
19:00 ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

23/07/20

16.00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Σ.
18:00 ΕΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΜΥΤ. – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

24/07/20

14.00 ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΚ
16:00 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Σ. – ΕΓΣ ΑΙΟΛΟΣ Μ.

25/07/20

12.00 ΕΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΜΥΤ. – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
14:00 ΠΡΩΤ. ΕΣΚΚ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Σ.

26/07/20

10.00 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Σ. – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
12:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΚ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ B’ ΦΑΣΗΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2019-2020

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

1. ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
2. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ
3. ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΚΑΣΚΕΜ
4. ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΣΚΑΘ
5. ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
6. ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

13/07/20

16.30 ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚ. – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
18: 30 ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ.
20:30 ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΚΕΜ – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΘ

14/07/20

16.30 ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΘ – ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
18:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
20:30 ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΚΕΜ

15/07/20

16.30 ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚ. – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΘ
18:30 ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 – ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΚΕΜ
20:30 ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

16/07/20

16.30 ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
18:30 ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΚΕΜ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚ.
20:30 ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΘ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ.

17/07/20

12.30 ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚ. – ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
14:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. – ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΚΕΜ
16:30 ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΘ

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΣ

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

1. ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014
2. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980
3. ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
4. ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΣΚΑΣΕ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

13/07/2020

16.00 ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
19:00 ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80 – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΣΕ

14/07/2020

15.00 ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΣΕ – ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
18:00 ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80

15/07/2020

10.00 ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80
13:00 ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΣΕ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ

Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΘΗΝΑ

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

1. ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟΝΑ
2. ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
3. ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ
4. ΓΦΠΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
5. ΑΕΣ ΑΘΛΕΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΤΣ

15/07/2020

17.00 ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΓΦΠΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜ.
19:30 ΑΕΣ ΑΘΛΕΩΝ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

16/07/2020

16.00 ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ
18:30 ΓΦΠΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜ. – ΑΕΣ ΑΘΛΕΩΝ

17/07/2020

15.00 ΑΕΣ ΑΘΛΕΩΝ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟΝΑ
17:30 ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ - ΓΦΠΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜ.

18/07/2020

12.00 ΓΦΠΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜ.- ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
14:30 ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ

19/07/2020

09.30 ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
12:00 ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ - ΑΕΣ ΑΘΛΕΩΝ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ B’ ΦΑΣΗΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2019-2020

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

1. ΣΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ
2. ΑΦΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
4. ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
5. ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

20/07/20

17.30 ΑΦΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.Γ.-ΣΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ
19:30 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ.-ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ Λ.

21/07/20

17.30 ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ Λ.-ΑΦΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.Γ
19:30 ΣΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

22/07/20

17.30 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡ.
19:30 ΑΦΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.Γ.-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ

23/07/20

17.30 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡ.-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
19:30 ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡ.-ΣΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ

24/07/20

16.00 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΦΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Γ.
18:00 ΣΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ.

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

1. ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
2. ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
3. ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ ΑΙΔΗΨΟΥ

24/07/20

20.00 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ Λ. ΑΙΔ. – ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛ.

25/07/20

20.00 ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛ. – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

26/07/20

20.00 ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ Λ. ΑΙΔ.

Γ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΘΗΝΑ (ΜΕΤΣ)

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

1. ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
2. ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
3. ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΤΣ

22/07/2020

14.30 ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ – ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝ.

23/07/2020

14.30 ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝ. – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

24/07/2020

13.30 ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ

Τελευταία Νέα


Created with Admarket's flickrSLiDR.

Video

facebook

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 

    Βαθμοί Α Επίθ Άμυν +/- Θέση
1 ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ 31 16 1208 967 241 -
2 ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 29 16 1134 984 150 + 1
3 ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ 28 16 1160 1055 105 - 1
4 ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗΣ 27 16 1144 1051 93 -
5 ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ 26 16 1169 1149 20 -
6 Α.Σ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 22 16 1145 1176 -31 + 1
7 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 22 16 1034 1137 -103 - 1
8 ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 22 16 1169 1174 -5 -
9 ΑΣ ΦΟΙΝΙΞ ΚΟΖΑΝΗΣ 22 16 1092 1077 15 -
10 ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ 21 16 970 1134 -164 -
11 ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 19 16 941 1066 -125 -
12 Α.Π.Σ. Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 17 16 957 1153 -196 -
2019-2020 Season Standings
ΕΚΑΣΔΥΜ - Α ΕΚΑΣΔΥΜ

ΕΓΓΡΑΦΕΣ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ

Πληροφορίες για εγγραφές στο τηλ. 6936534778. Γιάννης Γκοβεδάρος Υπεύθυνος Τμημάτων Υποδομής και Αναπτυξιακού, Σιακαβάρας Δημήτρης 6936102617 .
Με κάθε εγγραφή, δώρο σετ προπόνησης, σάκο και αθλητική φόρμα με κουκούλα της ομάδος.